KATS

Merhaba:

İki hayal bir oldu, sonra gerçek oldu.

Kamuran Akkor: Yılların birikimi, tecrübesi. Yıllarca kitleleri peşinden koşturdu, yetmedi. Başka bir sorumluluğu daha vardı üzerinde. Bilgiyi nakletmek. İçinde bulundurduğu bilgiyi, tecrübeyi nakletmek.

Onur Şenay: Yıllardır pek çok oyunda oynadı, 2008 yılında kendi tiyatrosunu kurdu. Hep daha ileriye, daha fazla insana ulaşmaya çalıştı, başardı da. 1993 yılından beri bir çok oyun sergiledi, Workshoplar düzenledi. Genç, çalışkan, bilgili. Onur’ un da bir hayali var,SAHNE si.

Hep söyleriz “İçimizde ne cevherler var” diye. Ama uygulamak hep zor iştir. Yakın olmalı, pratik olmalı, iletişim olmalı, marifet olmalı.

İnsan bu ya, içinde farklı insanlar olduğunu bilir, onlarla hep tanışmak ister. Başka denizlerde de korkusuzca dolaşabileceğini bilir. Kalbine inanır.

“Dünya küçük” derler, çok büyüktür aslında. Aradığını bulmak istersin, yürü düşün bulamazsın. Karşına çıktığında dünü unutur “Dünya ne küçük” dersin.

Kamuran Akkor, Onur Şenay bu gün karşılaştılar, “Buldum seni” dediler.

İki hayal bir oldu, sonra gerçek oldu.

“Şöyle yüreği kocaman, istediğimiz her şeyi içinde bulabileceğimiz bir dünya yaratsak? İçinde oyunlar, kabareler, konserler düzenlesek. Workshoplar düzenlense. Tiyatrodan müziğe, kişisel gelişimden spora, kitaplardan doğaya, resme, heykele, her şeye ulaşsak. Bilgiyi, tecrübeyi paylaşsak.

“Biz bunu yaparız be”

Gerçekten böyle oldu SAHNE. Böyle el sıkıştık.

Biraz kafanızı mı dağıtmak istiyorsunuz? Yeni bilgi, kendinizde başka insanlar mı keşfetmek istiyorsunuz? Oyun mu oynamak istiyorsunuz? Karnınız mı acıktı, susadınız mı?

BİZE GELİN

Her şey hepimiz için. SAHNE hepimizin. Kendi içinizdeki sahneyi size hazırladık. Kendinizden faydalanın.

Bilgi, yenilik, SAHNE hepimizi bekliyor.

BİRLİKTEN KUVVET DOĞURMAK İÇİN