ATÖLYELER
  • Koro
  • Oyunculuk
  • Artiz Atölye
  • Krav Maga

Sesine güveniyor musun? Bir takımda, ekip ruhuyla parçalar seslendirsen? Klasik müzikten Türk sanat müziğine, Avangart işlerden Doğaçlama tekniklerine özgürce yeni bilgiler edinsen. Bir de bu eğitimi yıllarca şarkılarını söylediğin duayen, Şef Kamuran Akkor’ dan alsan? Daha ne olsun? Trafikte vaktini harcama, Atölyemize bekleriz.

Kamuran Akkor unutulmaz sesi ve yorumu ile Türkiye müziğine iz bırakmış değerli bir sanatçı. Akkor, her pazartesi 19:00’da ve her salı saat 14:00’de hayatına müzikle güzellik katmak, şarkı söylemenin keyfini çıkartmak isteyenleri KatsSahne’ye bekliyor. Çalışma hayatının stresinden uzakta notalar arasında kaybolmak isteyenler için pazartesi akşamları ideal. Ancak çalışmıyorsanız ya da esnek bir işiniz varsa salı günleri öğlen 14:00’den itibaren Kamuran Akkor’dan koro eğitimi alabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN.


Bir karakter nasıl çıkar? Bir oyun içerisinde nasıl var olabilirsin? Gerçekten “olmak” tanımı nedir senin için? İçinde senden başka kaç karakter var biliyor musun? Biraz heyecan yaşamak ister misin? İlla ki oyuncu olmak zorunda değilsin.

Oyunculuk dersi alarak kişisel gelişimine destek olabilirsin. Ya da hep denemek istediğin bir mesleğe karşı yeteneğinin olup olmadığına kendin karar verebilirsin.

Kendine vakit ayır ve yeni şeyler hisset, öğren. Oyunculuk derslerimize katılarak kendini dene.

Tiyatro sanatı sadece profesyonel kariyer için değil hayatın her alanında gerekli. Kişiliğinizi sanatla geliştirmenin yanında, doğru ve etkili iletişim ile iş yerindeki başarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca kariyer olarak oyunculuk hedefiniz varsa size deneyimli hocalarımızla yardımcı olabiliriz.

BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN.


Biz Kimiz?

ARTİZ ATÖLYE Sinemanın Kral ve Kraliçesi ile Tiyatro Şenay tarafından alanında uzman sinema eğitmenleri, akademisyenler, oyuncular, spikerler, konservatuar eğitmenleri, sanat yönetmenleri ve danışmanlarla birlikte başarılı oyuncular yetiştirerek, kariyer eğitimleri vermek için kurulmuştur.

Sinema ve Dizi Oyunculuğunu oluşturan her branştan eğitim almak isteyen kişilere diledikleri derslerde grup ve özel eğitimler vererek kariyerlerini şekillendirmelerine, uzmanlık alanlarını belirlemelerine yardımcı olmaktadır.

Neden Biz?

ARTİZ ATÖLYE  Oyunculuk Eğitimini sadece Ders sıralarında değil Sinema, Dizi  ve Reklam Setlerinde sahaya inerek yaşayarak almalarını sağlamaya çalışan tek ATÖLYE olması nedeniyle tercih edilmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Yaz boyunca her pazartesi perşembe saat 19:30 da Ülen Pekar önderliğinde Krav Maga KATS Sahne'de. 

Farklı spor dallarıyla ilgiliyseniz KATS Sahne size bu imkanı sunuyor. Kendinizi savunmak için, iyi bir kondisyon için ve güvenilir bir mekanda Krav Maga başladı. Biraz heyecan isterseniz biz hazırız, sizi bekliyoruz.

RHINO Kravmaga; 2016 Yılında İstanbul Türkiye’de kurulmuş olan, Krav Maga Global çatısı altında bireysel savunma ve hayatta kalma becerileri edindirmeyi amaçlayan bir kurumdur. 

Öğretilen ve kullanılan teknikler , Krav Maga Global tarafından sürekli olarak geliştirilir ve dönemsel tehditlere ayak uydurur. Silahlı yada silahsız senaryolar uzman eğitmenler eşliğinde canlandırılır ve gerekli düzenlemeler katılımcılar tarafından uygunlanır.

RHINO Kravmaga; Kravmaga Global’in Türkiye’de ki lisanslı temsilcisidir.

Eğitmenler her yıl Kravmaga Global tarafından gerçekleştirilen uluslararası eğitimci seminerlerine katılarak sürekli kendilerini yenilemektedirler.

BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN.KatsSahne, çocukları unutmadı. Çalışan anne ve babaların hafta sonu yoğunluğunda ister çocuğunu bırakabileceği isterse de birlikte olabileceği programlar hazırladık. Ayrıca çocuğunuz vakit geçirirken siz de eğitimlerimizden yararlanabilir ya da kafemizde bilgisayarınızla çalışabilirsiniz.

KatsSahne çocuk eğitimleri ile çocuğunuzun kendisini rahatça ifade etmesi, sosyal iletişim sağlaması için neşeli eğitimler veriyoruz.

Çocuklarımızı hayata hazırlarken en az okul eğitimleri kadar kişiliklerine uygun gelişim eğitimleri de önem taşıyor. Çocuğunuzun kendisini rahatça ifade edebilmesi, özgüvenini geliştirmesi ve en önemlisi hayata mutlu bir birey olarak katılabilmesi için drama eğitimleri size yol gösterecek.

KatsSahne bu nedenle her cumartesi çocuklara yönelik yaratıcı drama eğitimi veriyor. Onur Şenay ve Ümit İlban tarafından verilen eğitimlerde çocuklarımızın; 

-Kendisini iyi ifade edebilmesini,

-Beden ve ruh uyumunu sağlayabilmesini,

-Kişilik özelliklerini fark edebilmesini,

-Duygularını fark etmesi, tanıması ve kullanabilmesini,

-Öz güvenini fark etmesi ve kullanabilmesini,

-Ayrıntıları fark etmesi, ve kendi farklılıklarını ifade etmesini,

-Diğer çocuklarla rahatça iletişim kurup paylaşımda bulunmasını,

-Hayattaki zorluklarla baş edebilmeyi sağlamasını,

-Algı ve dikkat konusunda özelliklerini fark etmesi, geliştirmesi ve kullanmasını,

-Hayattan zevk almasını sağlayacak bilgi ve beceriler kazandırıyoruz

Çalışmalar 9-12 yaş gruplarında cumartesi günleri 15:30 – 17:30 arasında yapılmaktadır.